KURTYNA 2019 [ekipa]

Poznajcie ludzi #ZaKurtyna

Anna Halasz od zawsze prawie wszystko, a tak przydziałowo szefowa jury
teatrem wartości, niespodziankami, dobrze spędzonym czasem…
Beata Jarosz 2016 czyli od początku Podstawowa funkcja: Całe wieża, logistyka, wystrój, funkcjonowanie kawiarni w czasie przeglądu. Poza tym to, co w danym momencie jest do zrobienia😉
Z równouprawnieniem w traktowaniu artystów-amatorów
Piotr Kwiatkowski od początku Zdjęcia serwis FOTO
Wspaniały czas nowej kultury
Marcin Marczak 3 lata Wspieram temat budowy sceny, rozstawienia zastawek, zorganizowania występu gościa specjalnego od wyboru, rozpoczęcia negocjacji po podziękowanie po występie – w tym roku Arka Noego. Odpowiadam za opiekę i zapewnienie pobytu gościa specjalnego w dniu finału i podczas koncertu.
Z najlepiej zorganizowanym przeglądem teatrów jaki kiedykolwiek wiedziałem.
Andrzej Kamiński Od początku Obsługa techniczna spektakli, budynku, elektryk, obsługa agregatu, łączność CB
Życie teatralne „na pełnej PETARDZIE”!!!!
Jarosław Szydłak od początku a nawet ciut szybciej 🙂 Podgarniam różne takie sprawy organizacyjne. Jak trzeba to żebrzę, jak trzeba to gaszę pożary, jak trzeba to zamiatam – chyba jeszcze jedynie nie tańczyłem 🙂
Wspaniali Ludzie. Czas z Przyjaciółmi. Czas Boży, szalony i piękny!
Gosia Szydłak Od momentu jej powstania czyli od 2016 roku Jestem wolontariuszką. Pomagam ekipie technicznej, pomagam w kawiarence przy obsłudze grup oraz w Cafe wieża. Pierwsza Cafe Wieża była w wieży przy kościele i stąd jest nazwa. Z racji ilości oglądających przedstawienia została nasza teatralna kawiarenka przeniesiona do dużego namiotu 😊 nazwa została. Każdy chętny do pomocy znajdzie u nas zajęcie.
Przede wszystkim z radością służenia innym ludziom z dobrą sztuka. Spotkaniem z różnymi grupami teatralnymi od dzieci po dorosłych, od Tych samodzielnych i Tych, którym trzeba pomagać przez ich niepełnosprawność i to jest cudowne, że można dawać siebie. Jest to również czas rozmów i czas ogromnego wysiłku i zmęczenia😅 czas radości bycia z przyjaciółmi.
Tomasz Suryn Od początku. Światło i wsparcie techniczne
Z twórczym zaangażowaniem całej ekipy organizacyjnej.
Aleksandra Kamińska Od początku Jestem koordynatorem grup teatralnych, czyli dbam aby uczestnicy czuli się u nas jak w domu.
3 x R. R jak RADOŚĆ – spotkania z drugim człowiekiem, dzielenia się twórczą pasją, współtworzenia dobrej kultury 🙂 R jak RÓŻNORODNOŚĆ – grup, osób, smaków, zapachów, nastrojów, wątków, temperamentów… R – jak RÓŻANIEC – aby to dzieło nie wbijało w pychę lecz służyło zbudowaniu Kościoła i Chwale Bożej. Morze wspólnej modlitwy!
Aneta Tucka 2017 To, co na dany moment potrzeba:)
Różnorodność talentow w jednej wspólnocie
Grzegorz Tucki od 2017 W tej odsłonie realizuję nagłośnienie.
… z zaangażowaniem grupy szaleńców w dzieło, które z jednej strony wymaga pokonywania wielu ograniczeń, zaś z drugiej daje mnóstwo radości występującym i organizatorom 🙂
Dariusz Jasnoch od 2 lat obsługa techniczna
grupa ludzi z pasją, radość uczestników przeglądu
Agnieszka Suryn Od początku istnienia Kurtyny Pomoc w organizowaniu Gali, Juror
Z wielką przygodą, z teatrem, który nieustannie się rozwija, z twórczymi rozmowami z ludźmi spotkanymi na Kurtynie, z grupą szaleńców, którzy z wielką pasją organizują i z każdym rokiem bardziej dopieszczają Kurtynę.
Andrzej Sampławski Mam to szczęście, od pierwszej KURTYNY Pomagam AKTOROM za sceną i trzymam kciuki 😇
Z radością wykonawców
  Dominik Knaak trzeci rok Mówią o mnie „mistrz oświetlenia” i pewnie coś w tym jest Długie godziny i nieprzespane noce
  Monika Baran 2017 Dbam żeby o Kurtynie się mówiło dużo i dobrze Czerwony kolor