Dzień 2 – Kurtyna 2021

Dziś na naszej scenie zagościli i zagrali  Teatr EPHATA z Gdańska, ze  spektaklem  „Law Story” oraz  MAŁA AKADEMIA TEATRALNA  z Pruszcza Gdańskiego w spektaklu  „Cicha Noc”. 

Teatr EPHATA przedstawił spektakl pt. „Law Story”. Komedia omyłek, opowiadająca o perypetiach miłosnych. Jest Księżniczka pragnąca znaleźć swoją drugą połowę. Jest też Książę, który aby odszukać prawdziwą miłość, postanawia się przebrać w łach swojego służącego. Pojawia się również  Giermek, który do miłości, ma co prawda stosunek sceptyczny, ale nawet i jego to uczucie dosięgnie. Spektakl przepełniony ogromną ilością zabawnych dialogów.
Zdjęcia Piotr Kwiatkowski
Zdjęcia Janusz Kacprzycki

Mała Akademia Teatralna ” Cicha noc” spektakl o człowieku, który nie ma pojęcia o swoim miejscu we wszechświecie. Kaziowi Poecie  ukazuje się  Drugie Ja i  Trzecie  Ja, prowadząc dyskurs na temat życiowych wyborów. Co przedłożyć miłość i stateczność, czy wolność i wenę twórczą. Co bardziej sprzyja szczęściu i twórczości w  życiu artysty? Z przymrużeniem oka, w celowo lekko przerysowanej konwencji.
Zdjęcia Piotr Kwiatkowski
Zdjęcia Janusz Kacprzycki