Drugi Dzień Konkursowy

Musical na start!

Zaczęło się baaardzo muzycznie i kolorowo.

Grupa Teatralna W Drodze do Nieba wyśpiewała nam historię włoskiej zakonnicy, która stanęła na czele wyprawy misyjnej dającej początek pracy Sióstr Salezjanek w Polsce. To opowieść o kobiecie pełnej dobra i serca dla drugiego człowieka. Ten barwny, pełen dziecięcej radości i prostoty musical pt. „Serce Matki” dał wiele radości małym i dużym widzom.
Relacja zdjęciowa Piotra Kwiatkowskiego poniżej :
https://photos.app.goo.gl/qAn1oEWS7w83HrZw5

Drugi Spektakl zaczął się z małym poślizgiem czasowym z powodu wizyty wspaniałych gości, Pana Prezydenta Wojciecha Szczurka i znanego gdynianom aktora Jerzego Kiszkisa.
Jednak warto było czekać te kilka minut dłużej. Teatr Krzesiwo nie zawiódł. Wystawiona przez nich sztuka pt. „Ścięte żonkile”, to niezwykle poruszająca i ważna dla współczesnego świata opowieść o wykluczeniu. Ból, samotność i odosobnienie jakiego doświadczali aktorzy, dał wiele do myślenia widzom o tym jak bycie tym” innym” wpływa na niego samego i otoczenie.
Relacja zdjęciowa Piotra Kwiatkowskiego poniżej :
https://photos.app.goo.gl/MyJMZ3x1pNe9GDP77

Trzeci Spektakl to występ grupy Grupy Teatralnej Trzy Razy S pt Bez Przesady. I nie będzie przesadą jeśli napiszemy, że była to tzw. wisienka na zakończenie dnia. Bawiliśmy się przednio z grupą muzyków i ich niesfornym dyrygentem. Zresztą zobaczcie sami
Relacja zdjęciowa Piotra Kwiatkowskiego poniżej:
https://photos.app.goo.gl/G1bzC8Hboen3FaA79

Zapraszamy też do śledzenia naszych mediów społecznościowych>
Na zachętę podsumowanie audio z wczorajszego dnia 🙂

https://facebook.com/przegladkurtyna/videos/332464236082126