Galeria

2018

 

25.11 – Otwarcie Kurtyny 2018
-Diakonia Muzyczna z parafii pw. św. Karola Boromeusza w Gdyni
-PRZEMIJANIE
-Teatr Bambo „Niepodległa, niepokorna”

 

26.11 – dzień 2.
Teatralna Szóstka „Bajka o niebieskim ptaku”
Teatr EPHATA „Apokalipsa. U wrót doliny.”
Młodzieżowa Akademia Teatralna „Znaki czasu”
Klub Inicjatyw Twórczych „Okno”

 

27.11 – dzień 3.
Teatr 40 Serc Jestem. „Brzydkie kaczątko – historia prawdziwa.”
Teatr IMPULS „Strach ma wielkie oczy”
Teatr VECTOR „Jezus żyje”

 

28.11 – dzień 4.
Teatr na Wzgórzu „Mały Książę”
ATDiM z Żukowa „Spotkanie przy malowanej ścianie”
2LITTLE „Balladyna – historia prawdziwa.”

 

29.11 – dzień 5.

– Gwiazdy z 13-stki – Anioły są wśród nas
– Scena Młodych Małego Kacka – Sklep bławatny
– Teatr Rapsodyczny im. św. Jana Pawła II – Karmelita

 

30.11 – dzień 6.
– Czarne Owieczki – Wolność
– Kłobuczki z Biskupca – Świtezianka
– Pilski Teatr Tańca – Obcy
– St. Lawrence – Ostatecznie

 

1.12 – Gala Finałowa Kurtyny 2018

 

 

2017

26.11 – rozpoczęcie
– zespół „Na cały głos”
– BRO „Anima”

 

27.11 – Dzień 2.
– Grupa Teatralna działająca przy Gimnazjum nr 2 w Gdyni „Życie to krótki sen

– Joanna Sprenger i Sławomir Kwiatkowski

 

28.11 – Dzień 3.
– Teatr „Czarne owieczki” przy Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej dla Dziewcząt w Pniewitem prowadzonej przez Siostry Pasterki „Pajacyk-Pinokio”
– Amatorski Teatr Dzieci i Młodzieży z Żukowa działający przy Parafii Wniebowzięcia NMP w Żukowie „Gdzie wy macie Polskę?”
– Teatr BAMBO z SP nr 10 w Rumi „Bajka o sennej Nutce”

 

29.11 – Dzień 4.
– Pilski Teatr Tańca działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pile „Samotność”
– Teatr Mała Akademia Teatralna z Pruszcza Gdańskiego „W oparach absurdu”

 

30.11 – Dzień 5.
– Teatr 40 Serc Caritas Rumia „Pieśń Słoneczna”
– Scena Młodych Małego Kacka „Nie wszystko o mojej matce”

 

1.12 – Dzień 6.
– Teatr Terapeutyczny Kłobuczki z Biskupca „Za niebieskimi drzwiami”
– Magapar „Wspomnienia o Jonaszu”
– Grupa Teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 164 w Krakowie „Chodź…”

 

2.12 – Wielki Finał – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

2016

Otwarcie Przeglądu

Dzień pierwszy „Pętla życia”

Dzień drugi „Moje miasto

Dzień drugi „Jej portret”

Dzień trzeci „Lustro”

Dzień trzeci „Czy to bajka”

Dzień czwarty „Jezusa na wieki”

Dzień piąty „Jaskiniowcy”

Dzień piąty „Król krzyk”

Gala finałowa